30 września SU jak co roku zorganizował obchody Dnia Chłopca. Wszyscy uczniowie zebrali się na auli.
Przy wejściu każdy chłopak dostał w prezencie lizaka. Oczywiście panowie nauczyciele też.
We wspólnej zabawie uczestniczyli nauczyciele i uczniowie, czasem z sobą konkurując.
Wszystko rozpoczęło się od Randki w ciemno. Wygrał p. P. Moch. Potem panowie męczyli się z zawiązaniem krawata.
Efekty były imponujące. Okazało się to nietrudnym zadaniem. Nie obyło się bez typowo męskiego siłowania.
Tu naprzeciwko siebie stanęli nauczyciele i uczniowie. Bezkonkurencyjny okazał się  Dawid Kwiatkowski,
uczeń kl. III TH. Kolejne zadanie polegało na wykonaniu makijażu. Panowie poradzili sobie rewelacyjnie.
Było jeszcze karaoke. Wygrał duet nauczycielski p. L. Szczublewska i p. P. Moch.
Nad wszystkim czuwało jury, które dyplomami uhonorowało  zwycięzców.
Tak oto SU uczcił święto naszych cudownych chłopaków.